فریز شاور

فریز شاور | Fariz Shower

فریزشاور اولین تولید کننده تخصصی سیستم های دوش حمام در ایران و تنها دارنده نشان استاندارد ملی ایران در تولید سیتم های دوش حمام می باشد .

مزیت های فریز شاور

  • قابلیت رسوب زدایی در سر دوش ها و گوشی های تلفنی
  • ترکیب هم زمان آب و هوا در سر دوش
  • صرفه جویی در مصرف آب تا 30%
  • افزایش فشار آب
  • قابلیت چرخش سر دوش ها با گوی برنجی
  • دارای شلنگ با تیوپ داخلی از جنس سیلیکون با روکش استیل 304 

 فریز شاور و سیستم AIR-AQUA   

یکی از مشکلات بسیار مهم در ایران میزان رسوب و سختی آب در مناطق مختلف است که در بیشتر موارد منجر به انسداد حفره های خروجی آب و یا ترکیدن قسمتی از سردوش ها می شود . AIR-AQUA در حقیقت سیستم ترکیب و تخلیط آب و هوا می باشد و به منظور کاهش مصرف و افزایش فشار آب در فرآیند های پر مصرف آب مورد استفاده قرار می گیرد .

تمامی محصولات فریزشاور مجهز به سیستم AIR-AQUA می باشند ؛ که این موضوع موجب کاهش مصرف 30 درصدی و افزایش فشار آب در این محصولات می گردد .

f2

فریزشاور و لاستیک های سیلیکونی انعطاف پذیر 

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم محصولات فریزشاور مجهز بودن به لاستیک های سیلیکونی انعطاف پذیر در قسمت خروجی آب می باشد ، وجود این لاستیک های انعطاف پذیر نه تنها از گرفتگی و مسدود شدن به دلیل رسوب آب جلوگیری می نماید  ، بلکه  نظافت آنها نیز بسیار راحت می باشد .

f1

فریزشاور و گوی برنجی چرخشی 

یکی  از موارد بسیار مهم در کاربرد سر دوش ها توانایی تنظیم و چرخش سردوش در علم های ثابت می باشد فریزشاور با استفاده از گوی برنجی این توانایی را برای مصرف کننده ایجاد نموده است .

فریزشاور و دو نشان ملی استاندارد 

فریزشاور تنها شرکت تولید کننده ایرانی سیستم های دوش حمام است که به صورت تخصصی فعالیت می نماید و از این رو دارای دو نشان ملی استاندارد به شماره های 664893594م و 664814494م می باشد .

 گروه پخش واته نماینده انحصاری فریزشاورگروه پخش واته نماینده انحصاری محصولات فریزشاور در استان های البرز و قزوین می باشد علاقمندان به دریافت اطلاعات قیمت و شرایط همکاری می توانند از طریق شماره تماس های ذکر شده در صفحه ارتباط با ما با گروه پخش واته تماس حاصل نمایند .

لینک کوتاه شده محتوی: https://wateco.ir/node/146