آبدیس

آبدیس | Abdis

آبدیس پلاست تاسیس شده از سال 1383 یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم جانبی چینی بهداشتی می باشد. محصولات آبدیس شامل انواع درب های توالت فرنگی، فلاش تانک و مکانیزم در ایران می باشد . نو آوری در تولید محصول، تولید با کیفیت و تعهد در خدمات همواره بنیان اصلی آبدیس به شمار می رود .

شرکت آبدیس ، با تنوعی مثال زدنی در تولید و عرضه درب های دوبل توالت فرنگی و والهنگ ، به عنوان بزرگترین تولید کننده و تامین کننده این محصول در ایران شناخته می شود. دیگر محصولات تولیدی آبدیس شامل : دکمه های مکانیزم  ، حلقه سر ریز و فلاش تانک و قطعاتی جانبی آن (مکانیزم فلاش تانک ، بدنه فلاش تانک و لوله و  اتصالات فلاش تانک ) می باشد.

شرکت آبدیس، اولین تولید کننده فلاش تانک با امکان دو حجم تخلیه در کشور بوده و همواره در ارائه انواع مخزن فلاش تانک با طرح ها و ایده های جدید پیشتاز بوده است. از این رو تمام فلاش تانک های این شرکت دارای گواهی ثبت طرح صنعتی می باشند .

شرکت آبدیس، با توجه نظارت دقیق بر کنترل کیفیت محصولات ، استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و استفاده از تکنولوژی های پیشرفته کلیه محصولات خود را به همراه ضمانت نامه 5 ساله به بازار عرضه می گردد .

آبدیسگروه پخش واته نماینده انحصاری محصولات آبدیس در استان های البرز و قزوین می باشد علاقمندان به دریافت اطلاعات قیمت و شرایط همکاری می توانند از طریق شماره تماس های ذکر شده در صفحه ارتباط با ما با گروه پخش واته تماس حاصل نمایند.

لینک کوتاه شده محتوی: https://wateco.ir/node/165